Anon 2018 İzle Türkçe Dublaj 1080p
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5/10 4
5.2 IMDB Puanı 1 Yorum 4,020 Görüntülenme

Anon 2018 İzle Türkçe Dublaj 1080p

Dünya yok olmanın eşiğine gelmişti. Artan suçlu listesi ve önlenemeyen olaylar hükumetleri yeni bir teknolojiyi geliştirmeye itmişti. Geliştirilecek bu yeni teknoloji insanın gözüne yerleştirilen bir mikro kamera sayesinde kişinin suçu işlemeden önce yakalanmasını sağlayacaktı. Sonunda bunu uygulamaya koyan emniyet güçleri çok iyi sonuçlar elde etmeye başlamıştı. Bu kamera olayları önlemesinin yanı sıra insanların her anını kayıt altında tuttuğu için mahremiyeti oradan kaldırmıştı.

Bu düzene şiddetle karşı çıkan gizemli bir kadın. Sistemin açığını bularak bir dizi suç işlemeye başlar. Bir türlü bulunamayan bu kadın çok ustaca yaptığı işlerin ardından tüm izlerini silerek ortadan kayboluyordu. Olayı çözmesi için göreve getirilen dedektif sal, ufak bir ipucu bulmak için çalışmalara başlar. Bir süre sonra hiç bir şey bulamayacağını anlar ve davadan çekilmek ister. Netflix yapımı bir Bilim Kurgu filmi olan Anon, Türkçe dublaj izleyebilmeniz için sitemize eklenmiştir.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.
Moly Ok Moly EN Fragman

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Anon

  Yayın Tarihi:

  04 Mayıs 2018

  Senaryo:

  Andrew Niccol

  Yorumlar (1)