Bir Yıldız Doğuyor 2018 izle Full
7.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.6/10 5
8.2 IMDB Puanı 1 Yorum 7,712 Görüntülenme

Bir Yıldız Doğuyor 2018 izle Full Bir Yıldız Doğuyor 2018 izle Full

Yönetmen:

Editör Yorumu:

1 Ödül adaylığı bulunan film, İmdb top 250 sıralamasında 201. sırada yer almaktadır. Vizyon tarihi 19 Ekim 2018 Türkiye.
Jackson Maine, kendini içkiye vermiş ve sönmüş starlardan birisidir. Kendisinin bu düşüşü çevresindeki insanları da huzursuz etmemeye yetmiştir. Her şeyin bittiğini sanan Jackson Maine, tesadüfen sesine tanıklık ettiği amatör şarkıcı Ally'yi dünyanın konuştuğu bir yıldız haline getirmek ister. Büyüleyici sesi ile Jacksonu kendine hayran bırakan bu şarkıcı, önündeki yıllarda hem Jackson Maine'nin hemde kendini sanat ve müzik dünyasının en üst basamağına çıkartmayı başarır. Bradley Cooper'in hem yönetmenliğini hem de baş rolünü üstlendiği Bir Yıldız Doğuyor filminde Lady Gaga'da yardımcı baş rol olarak karşımıza çıkıyor.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.
Reklamı Geç - 10

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Star Is Born

  Yayın Tarihi:

  05 Ekim 2018

  Senaryo:

  Eric Roth, Bradley Cooper, Will Fetters, Moss Hart, John Gregory Dunne, Joan Didion, Frank Pierson, William A. Wellman, Robert Carson

  Yorumlar (1)