Çakallarla Dans 5 full izle (sansürlü) yerli film
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2/10 9
4.4 IMDB Puanı 7 Yorum 30,172 Görüntülenme

Çakallarla Dans 5 full izle (sansürlü) yerli film Çakallarla Dans 5 full izle (sansürlü) yerli film

Serinin 5. filminde, çakallar gurubu hakim karşısına çıkıyor. Hakim, ekibin birbirlerine 100 metre uzakta yaşamaları şartı ile kahramanlarımızı tahliye ediyor. Çocukluktan beridir yan yana olan 5 kafadar, hakimin kararını uygulamakta zorluk çekmeye başlar. Bu sırada Gökhan, yıllar önceki tek gecelik ilişkisinden bir çocuğu olduğunu öğrenir. Bu gerçeği kabullenmek istemeyen Gökhan, Kızı Leyla'nın zengin bir züppe tarafından kandırılarak vakit geçirdiğini öğrenir. Bir yandan kıza babası olduğunu söylemek diğer yandan ise ilişkisine çeki düzen vermek Gökhan için çok zor bir iştir. Ekip şimdi bu olayın üstesinden gelebilmek için yeniden güç birliği yaparak komedi dolu bir maceraya atılmak zorunda kalacaktır.

Yönetmen Murat Şeker tarafından sinemaya uyarlanan serinin son filmi Çakallarla Dans 5, sizleri yeni bir maceraya katılmaya davet ediyor.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Çakallarla dans 5

  Yayın Tarihi:

  08 Kasım 2018

  Senaryo:

  Murat Seker, Ali Tanriverdi
  Avatar

  Yorumlar (7)

  1. Avatar
  2. Avatar
  3. Avatar
  4. Avatar
  5. Avatar
  6. Avatar
  7. Avatar