Kingsman 1: Gizli Servis Full HD izle 1080p
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0/10 1
7.7 IMDB Puanı 6 Yorum 4,305 Görüntülenme

Kingsman 1: Gizli Servis Full HD izle 1080p

Yönetmen:

Editör Yorumu:

Kingsman 1 filmi Ajanlık filmlerinden hoşlanan izleyicilerimiz için full hd kalitede ve özenle hazırlandı.
Babası eski bir gizli servis elemanı olan Eggsy, küçük yaşta babasını kaybetmiş ve üvey babası tarafından sürekli şiddet görerek büyümüş genç bir delikanlıdır. Bu düzenden kurtulmak için bir çıkış yolu arayan Eggsy, nihayet amacına ulaşır. Babasının yer aldığı gizli servis Kingsman, kendisine bir şans verir. Bu şansı en iyi şekilde değerlendirerek bir ajan olan kahramanımız birbirinden zorlu görevler için hazırdır. Hedefleri dünyanın tümünü tehdit eden kötü niyetli bir elektronik şirket patronudur. Bu adam geliştirdiği sim kartları insanlara ücretsiz dağıtarak, zamanı ve yeri geldiğinde kontrol altında tutabilecek tehlikeli bir teknolojiyi insanlığa sunmaya hazırlanır.

Bu oluşumu yok etmek için babasının eski dostları ile birlikte harekete geçen Eggsy, küçük kıyamet yaşanmadan hemen önce gizli sığınağa baskın düzenler. Burada oldukça zorlu bir sürece giren kahramanlarımız acaba bu görevlerinde başarılı olabilecek midir?

Etkileyici aksiyon sahneleri ile tüm algıları alt üst eden film, dünya genelinde 300 milyon dolarlık hasılat elde ederek ikinci ve devam filmini çekmeye karar verir.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.
Moly Ok Fragman

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kingsman: The Secret Service

  Yayın Tarihi:

  13 Şubat 2015

  Senaryo:

  Jane Goldman, Matthew Vaughn, Mark Millar, Dave Gibbons

  Ödüller:

  8 ödül & 26 Adaylık.

  Yorumlar (6)