Kızıl Serçe 2018 izle Full Hd
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5/10 2
6.8 IMDB Puanı 1 Yorum 2,558 Görüntülenme

Kızıl Serçe 2018 izle Full Hd

Güzelliğini faydalı işlerde kullanmak isteyen bir kadın olan Dominika Egorova (Jennifer Lawrence), Rus istihbarat servisine kabul edilir. Sparrow ünvanını kazanmak için zorlu eğitimlere tabi tutulacak ve tüm insanlık duygularından arındırılmak istenecektir. Fakat Dominika benlik duygusunu kaybetmemek için savaşır ve bunu başarır da. Bir süre sonra servisin en iyi elemanlarından biri haline gelir. İlk hedefi CIA için çalışan bir ajanı ortadan kaldırmak olacaktır. Kızıl serçe iki ilkeyi neredeyse savaşın eşiğine getirecek ve bu durumu düzeltmek için insanları aldatacak ve yanıltmak zorunda kalacaktır.

Yönetmenliğini, Açlık oyunları serisinden tanıdığımız isim Francis Lawrence'nin üstlendiği bir casusluk filmi olan Red Sparrow ''Kızıl Serçe'' adlı film 69 Milyon dolarlık bütçesi ile tüm dünya ile aynı anda 02 Mart 2018 de ülkemizde izleyicisi ile buluşmuştur.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.
Moly Ok Fragman

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Red Sparrow

  Yayın Tarihi:

  02 Mart 2018

  Senaryo:

  Justin Haythe, Jason Matthews

  Yorumlar (1)